O nas

Firma ATP od roku 2007 zajmuje się wyłacznie sprzedażą części do urządzeń gastronomicznych wszystkich dostęnych na rynku marek. Od samego początku naszą misją było dostarczanie części zamiennych oryginalny lub w jakości oryginalnych częsci. 

Pracujemy codziennie od poniedziałku do pieątki w godzinach 8:00 - 17:00 oraz w soboty po wczesnejszym kontakcie telefonicznym

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają pomóc każdemu klientowi w doborze oryginalnych lub najbardziej pasujących częsci do urządzeń gastronomicznych wszelkich marek występujących na rynku. Prowadzimy sprzedaż części do piecy gastronomicznych jak i piecy do pizzy, Kuchni gazowych i elektrycznych. Chłodnictwo przemysłowe jak kostkarki czy szybkoschładzarki szkokowe oraz pozostałe lodówki, mrożnie czy witryny chłodnicze. Wszelkiego rodzaju patelnie i grile tak tradycyjne plyty grzewcze jak i te na kamienie lavy wulkanicznej.

Ekspresy do kawy to nasza mocna strona posiadamy zaplecze częsci do większości znanych marek ekpresów przemysłowych jak równierz alternatywne sposoby parzenia kawy.Prowadzimy tez sprzedaż częsci młynków do kawy oraz akcesorii do "tuningu" ekspresów jak i młynków - żarna tytanowe, sitka precyzyjne.

Coffee grinder and ground coffee for different ways of making coffee

Marki i producenci których części oferujemy